Zapory przeciwpowodziowe – ochrona przed zalaniem

Oferujemy wykonanie i montaż zapór przeciwpowodziowych zabezpieczających przed zalaniem posesji, piwnic i garaży. Zapory przeciwpowodziowe przeznaczone są do zabezpieczania otworów o szerokości do 3500 mm i mają wysokość 400 lub 800 mm. Zaporę przeciwpowodziową montuje się we wnękach, bramach, drzwiach garażowych, nisko położonych oknach itp., w celu ochrony pomieszczeń przed zalaniem wodą. Zapory przeciwpowodziowe doskonale sprawdzają się w sytuacjach gwałtownych i krótkotrwałych przyborów wody, np. po intensywnych opadach. Jest lekka i bardzo łatwa w montażu. Jedna osoba bez trudu zamontuje ją w kilka minut. Zapory przeciwpowodziowe mogą być wyposażone w zabezpieczenie przed demontażem przez osoby niepowołane i dawać poczucie całkowitego spokoju, np. w czasie wyjazdu urlopowego.

Zapory przeciwpowodziowe – ochrona przed zalaniem

Szczelność pomiędzy dostarczonymi elementami, przy ich prawidłowym montażu, jest wystarczająca dla spełnienia funkcji ochrony, ale nie jest absolutna. Dopuszcza się niewielkie przesiąki wody między elementami. Zabezpieczenie obiektu przed zalaniem zależeć będzie także od płaskości i równości podłoża (odcinki pionowe dla montażu prowadnic i poziome, o które opiera się część dolna zapory). W przypadku dużych nierówności zalecane jest wyrównanie podłoża, do odbudowania pionu i poziomu łącznie. Każda nierówność będzie się objawić przesiąkami wody, ale po właściwym przygotowaniu podłoża i montażu powinno się je wyeliminować. Ważne jest również, aby barierę przeciwpowodziową stosować w miejscach, w których spodziewany poziom wody nie przekroczy jej wysokości. Z uwagi na prostotę rozwiązań zapora przeciwpowodziowa nadaje się do samodzielnego zamontowania wg instrukcji producenta. Oferowane zapory przeciwpowodziowe mogą mieć wysokość 400 lub 800 mm.

Zapory przeciwpowodziowe – ochrona przed zalaniem

Zapory przeciwpowodziowe występują dodatkowo w dwóch wariantach:

  • WARIANT I: zapora montowana przed otworem – ochrona przed zalaniem zamontowana przed miejscem które chronimy
  • WARIANT II: zapora montowana w otworze – ochrona przed zalaniem zamontowana w miejscy ochrony.

Cena bariery przeciwpowodziowej zależna jest od indywidualnych parametrów zapory.

Przykładowa cena zapory przeciwpowodziowej (garażowej):
wysokość: 400 mm,- szerokość: 3000 mm,- WARIANT I: montowana przed otworem (bramą garażową),- cena z VAT: 3.997,50 zł (3.250,00 zł netto). Cena nie uwzględnia kosztów transportu i ewentualnego montażu. Rodzaj i koszty transportu ustalane są indywidualnie.UWAGA: Możliwość rozłożenia płatności za zaporę na dogodne raty (szczegóły ustalane indywidualnie).

W przypadku zainteresowania ofertą wykonania zapory przeciwpowodziowej prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ze wskazaniem następujących informacji:

  • wysokość zapory (400 lub 800 mm),
  • szerokość otworu w świetle,
  • wariant montażu (WARIANT I przed otworem lub WARIANT II w otworze).
  • Zapory przeciwpowodziowe – ochrona przed zalaniem

Poproś o kontakt

Daj nam znać jak możemy ci pomóc - Zapory przeciwpowodziowe - ochrona przed zalaniem. Poproś o kontakt za pomocą poniższego formularza.


    Odpowiedz na pytanie by wysłać maila: