Kontakt

Adres

ul. Hutnicza 1, 62-510 Konin, Polska

E-mail

remal@remal.pl

Telefon

+48 63 247 47 37

Prezes Zarządu
Dyrektor Przedsiębiorstwa

Andrzej Adamczyk

tel. 0048 63 247 47 30
kom. +48 668 861 555
a_adamczyk@remal.pl

Dyrektor Operacyjny
Prokurent

Sławomir Kubasik

tel. 0048 63 247 47 32
kom. +48 695 107 338
s_kubasik@remal.pl

ZAPYTANIE OFERTOWE

tel.: +48 695 107 338

remal@remal.pl

Kierownik Działu Zaopatrzenia
i Gospodarki Magazynowej

Tomasz Zapolski

tel. 0048 63 247 49 44
kom. +48 695 107 343
t_zapolski@remal.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia
 

Jarosław Siuda

tel. 0048 63 247 46 02
kom. +48 695 107 341
j_siuda@remal.pl

Dział kadr

Lidia Wróbel

tel. 0048 63 247 45 42
kom. 695 107 332

l_wrobel@remal.pl

Główny Księgowy

Renata Wiśniewska

tel. 0048 63 247 47 33
kom. +48 695 107 345
r_wisniewska@remal.pl

Specjalista ds. Księgowości

Justyna Walczak

tel. 0048 63 247 45 22
j_walczak@remal.pl

Obróbka skrawaniem  
 
 
 

Robert Zieliński

tel. 0048 63 247 47 79
kom. +48 695 108 668
r_zielinski@remal.pl

Usługi remontowo modernizacyjne,
Konstrukcje, Cięcie termiczne, Wypalanie,
Gięcie na prasie krawędziowej
 

Paweł Mikorzewski

tel. 0048 63 247 46 53
kom. +48 664 053 469
p_mikorzewski@remal.pl

Usługi remontowo modernizacyjne,
Konstrukcje
 
 

Marek Kucharski

tel. 0048 63 247 47 49
kom. +48 695 107 344
m_kucharski@remal.pl

Usługi remontowo modernizacyjne,
Naprawy dozorowe,
Konstrukcje, Zabezpieczenia antykorozyjne,
Gięcie na prasie krawędziowej

Jerzy Rogaliński

tel. 0048 63 247 47 73
kom. +48 664 154 564
j_rogalinski@remal.pl

Biuro projektowe
 
 
 

Przemysław Krzywosz

tel. 0048 63 247 47 67
kom. +48 664 154 538
p_krzywosz@remal.pl

REMAL Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 1, 62-510 Konin, Polska
NIP 665-10-07-704
REGON 310204702
KRS 0000059758
Kapitał zakładowy spółki: 342 736 PLN

tel./fax (+48) 63 247 47 37
e-mail: remal@remal.pl

Masz jakieś pytania ?

Zapraszamy do kontaktu


Odpowiedz na pytanie by wysłać maila: