Projektowanie i realizacja - Konstrukcje aluminiowe

Specjalizujemy się w wykonania różnego konstrukcji aluminiowych takich jak: kadłuby łodzi i statków, różnego rodzaju pojemniki, skrzynki, meble, regały, elementy złączne dla przesyłu prądu elektrycznego. Spawamy konstrukcje aluminiowe i elementy aluminiowe, a w szczególności elementy dużych i bardzo dużych przekrojów. Potrafimy skutecznie łączyć metodą spawania aluminium ze stalą, bezpośrednio lub z udziałem elementów bi i trimetalicznych. Nasze połączenia spawane charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz niską rezystancją. Takie specjalistyczne połączenia wykorzystywane są do przesyłu wysokich natężeń prądu stałego i przemiennego i mają zastosowanie w zasilaniu elektroliz, budowie systemów prostownikowych.

Doświadczenie w produkcji konstrukcji aluminiowych

Firma Remal wykonuje również spawania różnorodnych profili z aluminium i stopów z aluminium. Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu z tego materiału palet i maskownic. Produkowane przez nas palety i maskownice dedykowane są głównie dla wymagających zastosowań w centrach wystawowych oraz w przemyśle farmaceutycznym oraz spożywczym. Wykonujemy palety i maskownice wg własnych projektów, na podstawie dokumentacji powierzonej lub opracowanej przez nas wg uzgodnień i zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Konstrukcje aluminiowe – Normy

W zakresie konstrukcji aluminowch stosujemy spawanie procesami wg PN EN ISO-4063 131 (MIG), 141 (TIG). Posiadamy uprawniony personel NDT wg PN-EN ISO 9712 do kontroli złącz spawanych metodami nieniszczącymi VT, MT i PT oraz wdrożony certyfikowany system sterownia jakością.

Konstrukcje aluminiowe - Galeria

Poproś o
kontakt

Daj nam znać jak możemy ci pomóc. Poproś o kontakt za pomocą poniższego formularza.


    Odpowiedz na pytanie by wysłać maila: