Budowa linii produkcyjnych jest jednym z obszarów naszej specjalizacji. Nasza oferta obejmuje obsługę kompleksową, w zakresie której mieści się projektowanie, budowa, instalacja i rozruch linii produkcyjnej w miejscu docelowym. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie i szerokim gronem zadowolonych inwestorów. Dzięki rzetelnej pracy i efektywnym rozwiązaniom technologicznym zyskaliśmy zaufanie naszych odbiorców i opinię solidnego partnera. Jako specjaliści w branży możemy zagwarantować profesjonalne i terminowe wykonanie zlecenia, a także projekt i realizację ściśle odpowiadające potrzebom Państwa przedsiębiorstwa.

Linie produkcyjne to zespół pojedynczych stanowisk lub maszyn uszeregowany w taki sposób, by umożliwić przeprowadzenie produkcji we właściwej kolejności. Każdy z elementów linii zajmuje się osobną pracą. Cała linii musi być tak uporządkowana aby na końcu powstał jeden spójny produkt. Wyróżniamy stanowiska manualne, zautomatyzowane oraz zrobotyzowane. Proces działania linii produkcyjnych uzależniony jest od specyfikacji i sposobu pracy danego zakładu

Budowa linii produkcyjnych – systemy transportowe

W projektowaniu i budowie linii produkcyjnych stosujemy różne systemy linii transportowych:

  • Transportery łańcuchowe.
  • Transportery rolkowe.
  • Przenośniki ślimakowe.
  • Przenośniki pneumatyczne.
  • Przenośniki taśmowe płaskie i nieckowe.
  • Projektowanie linii produkcyjnych

Budowa linii produkcyjnej rozpoczyna się od prac projektowych. Ich podstawą jest rozpoznanie i analiza potrzeb przedsiębiorstwa, tak więc trwają w ścisłej współpracy z inwestorem. W pierwszej kolejności opracowujemy koncepcję działania poszczególnych stanowisk i maszyn, a także systemy transportu pomiędzy nimi. W zależności od oczekiwań inwestora, opracowujemy stanowiska manualne lub zautomatyzowane. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i budowaniu maszyn od podstaw, dzięki czemu mamy szerokie możliwości w dopasowaniu funkcjonalności linii produkcyjnej do indywidualnych potrzeb.

Budowa linii produkcyjnych

Zakończenie etapu projektowego jest rozpoczęciem prac produkcyjnych. Część komponentów linii produkcyjnej tworzymy od podstaw w naszym zakładzie, inne kompletujemy wedle potrzeb projektu. Już na tym etapie przystępujemy do testowania wdrażanych rozwiązań w obrębie tworzonych stanowisk.

Montaż i rozruch linii produkcyjnych

Budowa linii produkcyjnej w miejscu docelowym jest jednym z ostatnich etapów przedsięwzięcia. We własnym zakresie transportujemy elementy składowe pod wskazany adres, zaś zespół specjalistów przystępuje do montażu zgodnie z dokumentacją projektową. Zwieńczeniem prac jest wprawienie całej linii produkcyjnej w rozruch i wykonanie kilku serii produkcyjnych w celu sprawdzenia poprawności funkcjonowania systemu. Zapewniamy również przeszkolenie personelu z obsługi maszyn i urządzeń.

Budowa linii produkcyjnych - galeria

Poproś o kontakt w sprawie: Budowa linii produkcyjnych

Daj nam znać jak możemy ci pomóc. Poproś o kontakt za pomocą poniższego formularza.


    Odpowiedz na pytanie by wysłać maila: