Projektowanie oraz oraz budowa maszyn na zamówienie

Maszyny wykorzystywane we współczesnych liniach produkcyjnych i transportowych to najczęściej zaawansowane urządzenia zaprojektowane i wykonane w konkretnym celu. Często cechuje je unikatowość, przejawiająca się w dostosowaniu projektu do wcześniej zdefiniowanych wymagań i potrzeb, dla których trudno znaleźć odpowiednik z katalogu producentów maszyn na rynku.

Od lat specjalizujemy w projektowaniu i budowie maszyn stosowanych w różnych sektorach przemysłu, między innymi maszyn stosowanych w przemyśle metalurgicznym, hutniczym, elektromaszynowym, paliwowo-energetycznym czy chemicznym. Możemy się pochwalić między innymi budową tak jednostkowych maszyn jak:

  • specjalistyczne rozdrabniacze dla linii przerobu złomu,
  • urządzenia do rafinacji płynnego aluminium,
  • urządzenia do tonkretowania i napraw pieców hutniczych,
  • studnie oraz maszynownie odlewów pionowych wlewków z aluminium i mosiądzu,
  • piece topielne,
  • piece odlewnicze i do obróbki międzyoperacyjnej,
  • oraz wiele innych.

Nasze doskonale przygotowane biuro projektowe, zespół wysokiej klasy specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie daje naszym klientom gwarancję uzyskania najwyższej jakości maszyn opuszczających nasz zakład produkcyjny.

Podejmujemy się budowy maszyn pod indywidualne zamówienia i pod unikatowe zapotrzebowanie, w tym maszyn wielofunkcyjnych i kompletnych linii montażowych, oraz również modernizacji istniejących już linii. Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, także w zakresie transportu gotowej maszyny, jej montażu, rozruchu, wdrożeniu jak i późniejszemu serwisowaniu i doradztwie.

Budowa maszyn w naszym zakładzie odbywa się pod ścisłym nadzorem zarówno inżynieryjnym jak i dozorem technicznym gwarantującym zachowanie najwyższych standardów. Posiadamy w tym zakresie liczne certyfikaty i uprawnienia specjalistyczne. Budowane przez nas maszyny spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, a rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny daje pewność zachowania pełnej sprawności urządzenia w całym procesie eksploatacji.

Budowa maszyn w naszym zakładzie to także możliwość budowy konkretnej maszyny według posiadanej przez klienta dokumentacji technicznej, nawet w niepełnym jej zakresie. Nasze biuro projektowe po analizie materiałów źródłowych jest w stanie uzupełnić dokumentację i przygotować odpowiedni projekt.

Budowa maszyn - realizacje wideo

Budowa maszyn - galeria

Poproś o kontakt w sprawie: Budowa maszyn

Daj nam znać jak możemy ci pomóc. Poproś o kontakt za pomocą poniższego formularza.


    Odpowiedz na pytanie by wysłać maila: