O nas

REMAL - KONSTRUKCJE STALOWE

Przedsiębiorstwo Remal sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku i od początku koncentrowało się na usługach szeroko rozumianego utrzymania ruchu instalacji przemysłowych. Z upływem czasu zdobyło nowe kwalifikacje, rozszerzało zakres usług, wyszło ze sprzedażą za granicę kraju.

Obecna spółka w dalszym ciągu się rozwija, specjalizuje się w remontach i modernizacjach urządzeń przemysłowych, obróbce mechanicznej metali, wykonywaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Szczególną i unikalną umiejętnością jest perfekcyjne spawanie aluminium, a w szczególności dużych i bardzo dużych jego przekrojów. Ponadto dzięki posiadaniu własnego biura projektowego i kadry doświadczonych inżynierów może dostarczać kompleksowe usługi nowego wyposażenia produkcyjnego, od jego zaprojektowania do wykonania i zabudowy. Specjaliści spółki są przygotowani do rozwiązywania problemów technicznych oraz przywracania sprawności nietypowych maszyn i urządzeń, często z powodu braku dostępu do części zamiennych.

Nadrzędnym przesłaniem w działalności przedsiębiorstwa jest spełnianie oczekiwań Klienta, w czym pomaga wdrożony i utrzymywany system zarządzania oparty o normę PN-EN ISO 9001: 2009 oraz certyfikowany system na zgodność z PN-EN ISO 3834-2, potwierdzający spełnienie pełnych wymagań jakości dotyczących procesów spawania wyrobów metalowych, a także z 1090-2+A1:2012 potwierdzający spełnienie wymagań jakości dla wykonawców konstrukcji stalowych w klasach EXC-1 i EXC-2.

polityka-jakosci-remal

Działamy na rynku już od 1995 roku.

Doświadczenie oraz innowacyjność to to co nas wyróżnia na rynku usług powiązanych z stalą i maszynami przemysłowymi.

Dlaczego
warto wybrać
właśnie nas

Jesteśmy szczęśliwi mogąc klientom dostarczać usług najwyższej jakości.

0
Lata na rynku
0
Zadowoleni klienci
0
Zatrudnionych specialistów
0
Zrealizowanych projektów

Co o nas mówią klienci

Rzetelne opinie klientów którzy korzystali z naszych usług.

5 star review  Przede wszystkim skuteczni. Serwis przyjeżdża i wie co trzeba robić. Nie zgadują co się zepsuło szukając usterki, tylko od razu wiedzą którą cześć trzeba wymienić.

thumb Beata Mazur
27 sierpnia 2020

5 star review  Wykonanie zleconych konstrukcji stalowych na medal. Projekt nie był zbyt skomplikowany ale wymagaliśmy bardzo szybkiego terminu realizacji, z czym Remal poradził sobie doskonale.

thumb Izabela Stańczyk
26 września 2019

5 star review  Rzetelnie wykonany cały kontrakt. Zaprezentowali się bardzo dobrze, duża wiedza techniczna pomocna przy wielu zagadnieniach i omawianiu projektu. Dzięki takiemu podejściu na pewno do nich wrócimy, być może nawet z większym zleceniem.

thumb Daria Żarska
30 stycznia 2021