O nas

REMAL - KONSTRUKCJE STALOWE

Przedsiębiorstwo Remal sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku i od początku koncentrowało się na usługach szeroko rozumianego utrzymania ruchu instalacji przemysłowych. Z upływem czasu zdobyło nowe kwalifikacje, rozszerzało zakres usług, wyszło ze sprzedażą za granicę kraju.

Obecna spółka w dalszym ciągu się rozwija, specjalizuje się w remontach i modernizacjach urządzeń przemysłowych, obróbce mechanicznej metali, wykonywaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Szczególną i unikalną umiejętnością jest perfekcyjne spawanie aluminium, a w szczególności dużych i bardzo dużych jego przekrojów. Ponadto dzięki posiadaniu własnego biura projektowego i kadry doświadczonych inżynierów może dostarczać kompleksowe usługi nowego wyposażenia produkcyjnego, od jego zaprojektowania do wykonania i zabudowy. Specjaliści spółki są przygotowani do rozwiązywania problemów technicznych oraz przywracania sprawności nietypowych maszyn i urządzeń, często z powodu braku dostępu do części zamiennych.

Nadrzędnym przesłaniem w działalności przedsiębiorstwa jest spełnianie oczekiwań Klienta, w czym pomaga wdrożony i utrzymywany system zarządzania oparty o normę PN-EN ISO 9001: 2009 oraz certyfikowany system na zgodność z PN-EN ISO 3834-2, potwierdzający spełnienie pełnych wymagań jakości dotyczących procesów spawania wyrobów metalowych, a także z 1090-2+A1:2012 potwierdzający spełnienie wymagań jakości dla wykonawców konstrukcji stalowych w klasach EXC-1 i EXC-2.

Remal Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Impexmetal S.A. oraz Boryszew S.A. spółek notowanych na GPW.

Więcej informacji o nas.
polityka-jakosci-remal

Działamy na rynku już od 1995 roku.

Doświadczenie oraz innowacyjność to to co nas wyróżnia na rynku usług powiązanych z stalą i maszynami przemysłowymi.

Usługi dla przemysłu.

Serwis i utrzymanie maszyn i linii produkcyjnych oraz wykonywanie konstrukcji stalowych i wiele innych.

Dlaczego
warto wybrać
właśnie nas

Jesteśmy szczęśliwi mogąc klientom dostarczać usług najwyższej jakości.

Nasze usługi

0
Lata na rynku
0
Zadowoleni klienci
0
Zatrudnionych specialistów
0
Zrealizowanych projektów

Co o nas mówią klienci

Rzetelne opinie klientów którzy korzystali z naszych usług.

  review rating 5  Sprawny serwis, zawsze pod telefonem. Od lata dbają o dobry stan naszych maszyn i linii produkcyjnej. Jak coś trzeba dorobić to mają własny warsztat, i ludzi którzy znają się na swojej robocie.

  thumb Konrad Struchała
  1/29/2020

  review rating 5  Wykonanie zleconych konstrukcji stalowych na medal. Projekt nie był zbyt skomplikowany ale wymagaliśmy bardzo szybkiego terminu realizacji, z czym Remal poradził sobie doskonale.

  thumb Izabela Stańczyk
  9/26/2019

  review rating 5  Wszystko zrealizowane zgodnie z zaleceniami. Serwis naszej maszyny został przeprowadzony według wszystkich wytycznych, dzięki czemu jakość pracy wyraźnie uległa poprawie. Na stałe zostali zapisani w naszej książce telefonicznej :).

  thumb Tomasz Mazurek
  6/27/2019