O nas

REMAL - KONSTRUKCJE STALOWE

Przedsiębiorstwo Remal sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku i od początku koncentrowało się na usługach szeroko rozumianego utrzymania ruchu instalacji przemysłowych. Z upływem czasu zdobyło nowe kwalifikacje, rozszerzało zakres usług, wyszło ze sprzedażą za granicę kraju.

Obecna spółka w dalszym ciągu się rozwija, specjalizuje się w remontach i modernizacjach urządzeń przemysłowych, obróbce mechanicznej metali, wykonywaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Szczególną i unikalną umiejętnością jest perfekcyjne spawanie aluminium, a w szczególności dużych i bardzo dużych jego przekrojów. Ponadto dzięki posiadaniu własnego biura projektowego i kadry doświadczonych inżynierów może dostarczać kompleksowe usługi nowego wyposażenia produkcyjnego, od jego zaprojektowania do wykonania i zabudowy. Specjaliści spółki są przygotowani do rozwiązywania problemów technicznych oraz przywracania sprawności nietypowych maszyn i urządzeń, często z powodu braku dostępu do części zamiennych.

Nadrzędnym przesłaniem w działalności przedsiębiorstwa jest spełnianie oczekiwań Klienta, w czym pomaga wdrożony i utrzymywany system zarządzania oparty o normę PN-EN ISO 9001: 2009 oraz certyfikowany system na zgodność z PN-EN ISO 3834-2, potwierdzający spełnienie pełnych wymagań jakości dotyczących procesów spawania wyrobów metalowych, a także z 1090-2+A1:2012 potwierdzający spełnienie wymagań jakości dla wykonawców konstrukcji stalowych w klasach EXC-1 i EXC-2.

polityka-jakosci-remal

Działamy na rynku już od 1995 roku.

Doświadczenie oraz innowacyjność to to co nas wyróżnia na rynku usług powiązanych z stalą i maszynami przemysłowymi.

Dlaczego
warto wybrać
właśnie nas

Jesteśmy szczęśliwi mogąc klientom dostarczać usług najwyższej jakości.

0
Lata na rynku
0
Zadowoleni klienci
0
Zatrudnionych specialistów
0
Zrealizowanych projektów

Co o nas mówią klienci

Rzetelne opinie klientów którzy korzystali z naszych usług.

5 star review  They are professionals from the first league. Three companies in front of them and a few "wizards" on the way for almost five years did not do exactly what Remal undertook and despite the difficulties led to the end perfectly. My opinion was well deserved, the right time was waiting for her to be sure. Thanks again!

thumb Dariusz Prętki
23 kwietnia 2018

5 star review  Rzetelna firma. Wszystko wykonane zgodnie z umowa, w terminie i dobrej cenie. Ponadto na wszystko mam gwarancję, i szybki serwis każdej z maszyn które posiadamy.

thumb Monika Kowolik
24 maja 2019

5 star review  It was amazing to me that they helped me over the phone to solve my problem more than websites that visited us personally. You can see that professionals from the first contact to the solution of the problem. I will definitely use their help in the future or when ordering the service. Special thanks to Mr. Paweł.

thumb Pepe Cooler
8 lipca 2020