O nas

REMAL - KONSTRUKCJE STALOWE

Przedsiębiorstwo Remal sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku i od początku koncentrowało się na usługach szeroko rozumianego utrzymania ruchu instalacji przemysłowych. Z upływem czasu zdobyło nowe kwalifikacje, rozszerzało zakres usług, wyszło ze sprzedażą za granicę kraju.

Obecna spółka w dalszym ciągu się rozwija, specjalizuje się w remontach i modernizacjach urządzeń przemysłowych, obróbce mechanicznej metali, wykonywaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Szczególną i unikalną umiejętnością jest perfekcyjne spawanie aluminium, a w szczególności dużych i bardzo dużych jego przekrojów. Ponadto dzięki posiadaniu własnego biura projektowego i kadry doświadczonych inżynierów może dostarczać kompleksowe usługi nowego wyposażenia produkcyjnego, od jego zaprojektowania do wykonania i zabudowy. Specjaliści spółki są przygotowani do rozwiązywania problemów technicznych oraz przywracania sprawności nietypowych maszyn i urządzeń, często z powodu braku dostępu do części zamiennych.

Nadrzędnym przesłaniem w działalności przedsiębiorstwa jest spełnianie oczekiwań Klienta, w czym pomaga wdrożony i utrzymywany system zarządzania oparty o normę PN-EN ISO 9001: 2009 oraz certyfikowany system na zgodność z PN-EN ISO 3834-2, potwierdzający spełnienie pełnych wymagań jakości dotyczących procesów spawania wyrobów metalowych, a także z 1090-2+A1:2012 potwierdzający spełnienie wymagań jakości dla wykonawców konstrukcji stalowych w klasach EXC-1 i EXC-2.

Remal Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Impexmetal S.A. oraz Boryszew S.A. spółek notowanych na GPW.

Więcej informacji o nas.
polityka-jakosci-remal

Działamy na rynku już od 1995 roku.

Doświadczenie oraz innowacyjność to to co nas wyróżnia na rynku usług powiązanych z stalą i maszynami przemysłowymi.

Usługi dla przemysłu.

Serwis i utrzymanie maszyn i linii produkcyjnych oraz wykonywanie konstrukcji stalowych i wiele innych.

Dlaczego
warto wybrać
właśnie nas

Jesteśmy szczęśliwi mogąc klientom dostarczać usług najwyższej jakości.

Nasze usługi

0
Lata na rynku
0
Zadowoleni klienci
0
Zatrudnionych specialistów
0
Zrealizowanych projektów

Co o nas mówią klienci

Rzetelne opinie klientów którzy korzystali z naszych usług.

  review rating 5  Zamówione konstrukcje stalowe doszły w terminie, wykonane zgodnie z projektem. Kolejne takie zlecenie pewnie również trafi do nich, ponieważ często czas realizacji jest dla mnie najważniejszy.

  thumb Joachim Markiewicz
  3/28/2019

  review rating 5  Ich inżynierzy naprawdę maja bardzo duża wiedzę. Od dawna mieliśmy regularne problemy z naszą linią produkcyjną. Co chwile trzeba było coś remontować. Dopiero po skorzystaniu z ich usług, gdzie przeprowadzili naprawdę kompleksowy remont i wymienili co się dało, temat się uspokoił. Od dawna nie było już większego przestoju z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

  thumb Iwona Trojan
  11/25/2019

  review rating 5  Jeśli trzeba zamówić jakieś konstrukcje stalowe, to tylko u nich. Wielokrotnie wykazali się już dużą terminowością, i wiem że można na nich polegać. Dodatkowy atutu w postaci bardzo dobrej jakości jedynie potwierdza moje dobre zdanie o nich. Czasami konstrukcje które zamawiamy, są wykorzystywane w ekstremalnych warunkach, i jeszcze nie zawiodły.

  thumb Krystian Listkiewicz
  10/30/2019