O nas

REMAL - KONSTRUKCJE STALOWE

Przedsiębiorstwo Remal sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku i od początku koncentrowało się na usługach szeroko rozumianego utrzymania ruchu instalacji przemysłowych. Z upływem czasu zdobyło nowe kwalifikacje, rozszerzało zakres usług, wyszło ze sprzedażą za granicę kraju.

Obecna spółka w dalszym ciągu się rozwija, specjalizuje się w remontach i modernizacjach urządzeń przemysłowych, obróbce mechanicznej metali, wykonywaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Szczególną i unikalną umiejętnością jest perfekcyjne spawanie aluminium, a w szczególności dużych i bardzo dużych jego przekrojów. Ponadto dzięki posiadaniu własnego biura projektowego i kadry doświadczonych inżynierów może dostarczać kompleksowe usługi nowego wyposażenia produkcyjnego, od jego zaprojektowania do wykonania i zabudowy. Specjaliści spółki są przygotowani do rozwiązywania problemów technicznych oraz przywracania sprawności nietypowych maszyn i urządzeń, często z powodu braku dostępu do części zamiennych.

Nadrzędnym przesłaniem w działalności przedsiębiorstwa jest spełnianie oczekiwań Klienta, w czym pomaga wdrożony i utrzymywany system zarządzania oparty o normę PN-EN ISO 9001: 2009 oraz certyfikowany system na zgodność z PN-EN ISO 3834-2, potwierdzający spełnienie pełnych wymagań jakości dotyczących procesów spawania wyrobów metalowych, a także z 1090-2+A1:2012 potwierdzający spełnienie wymagań jakości dla wykonawców konstrukcji stalowych w klasach EXC-1 i EXC-2.

polityka-jakosci-remal

Działamy na rynku już od 1995 roku.

Doświadczenie oraz innowacyjność to to co nas wyróżnia na rynku usług powiązanych z stalą i maszynami przemysłowymi.

Dlaczego
warto wybrać
właśnie nas

Jesteśmy szczęśliwi mogąc klientom dostarczać usług najwyższej jakości.

0
Lata na rynku
0
Zadowoleni klienci
0
Zatrudnionych specialistów
0
Zrealizowanych projektów

Co o nas mówią klienci

Rzetelne opinie klientów którzy korzystali z naszych usług.

5 star review  Raz do roku witamy ich na naszym zakładzie w celu przeglądu udt. Przegląd jak przegląd, sprawnie go zrobią i maszyna może chodzić dalej. Czasami się zdarza że jakąś część trzeba wymienić, lecz spokojnie sobie z tym radzą bez większych przestojów.

thumb Wioletta Krzak
29 listopada 2020

5 star review  when making spare parts, they proposed a few changes in materials and in the structure itself. Unfortunately, the deadline has been extended but today nobody remembers about it because you have to admit that the work of the line and injection molding machines is more efficient. and it is also quieter what people have noticed. that's why I thank you and recommend remal

thumb Tomasz Terlecki
11 czerwca 2018

5 star review  Zamówione konstrukcje stalowe doszły w terminie, wykonane zgodnie z projektem. Kolejne takie zlecenie pewnie również trafi do nich, ponieważ często czas realizacji jest dla mnie najważniejszy.

thumb Joachim Markiewicz
28 marca 2019