O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Remal Sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku i od początku koncentrowało się na usługach szeroko rozumianego utrzymania ruchu instalacji przemysłowych.

 

Z upływem czasu zdobywało nowe kwalifikacje rozszerzając sprzedaż swoich usług za granice kraju.

 

Obecnie spółka specjalizuje się w remontach i modernizacjach urządzeń przemysłowych, obróbce mechanicznej metali, wykonywaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Szczególną i unikalną umiejętnością jest perfekcyjne spawanie aluminium, a w szczególności dużych i bardzo dużych jego przekrojów. Ponadto dzięki posiadaniu własnego biura konstrukcyjnego i  kadry doświadczonych  inżynierów możemy dostarczać kompleksowe usługi nowego wyposażenia produkcyjnego, od jego zaprojektowania do wykonania i zabudowy. Specjaliści spółki są przygotowani do rozwiązywania problemów technicznych oraz przywracania sprawności nietypowych maszyn i urządzeń, często z powodu braku dostępu do części zamiennych.

 

Nadrzędnym przesłaniem w działalności przedsiębiorstwa jest spełnianie oczekiwań Klienta, w czym pomaga wdrożony i utrzymywany system zarządzania oparty o normę PN-EN ISO 9001: 2009 oraz certyfikowany system na zgodność z PN-EN ISO 3834-2 potwierdzający spełnienie pełnych wymagań jakości dotyczących procesów spawania wyrobów metalowych, a także z 1090-2+A1:2012 potwierdzający spełnienie wymagań jakości dla wykonawców konstrukcji stalowych w klasach EXC-1 i EXC-2.

 

Remal Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Impexmetal S.A. oraz Boryszew S.A.

REMAL Sp. z o.o. ul. Hutnicza 1, 62-510 Konin, Polska